جستجو
مشترک شوید

با وارد کردن آدرس ايميل تان در کادر زير آخرين مطالب ری آباد را در پست الکترونيکي تان تحويل بگيريد:

بایگانی

درود بر شما عزیزان همراه

اولین بار سایت ری آباد تقریبا در سال ۲۰۰۶ میلادی منتشر شد که با داشتن ۳ صفحه معمولی که به طور آماتور گونه ای توسط آرش ساخته شده بود و صرفا بیان گر حضور ما بود و نه بیشتر.

حرکت ما ادامه پیدا کرد هر چند به صورت لاک پشتی و خیلی آهسته ولی سعی ما همیشه بر این بود که باشیم( آهسته و پیوسته)

هدف کلی این سایت :

تیم سایت ری آباد جهت آشنایی هر چه بیشتر فارسی زبانان و ایرانیان عزیز با زادگاه مدیران سایت (ری آباد)  و انعکاس برخی از استعداد ها ،مشکلات ، اخبار ری آباد برای ری آبادی های عزیز که دور از خاک آباء و اجدادی خویش زندگی میکنند.

جوامع بشری رو به پیشرفت و ترقی است  از اینرو خواه نا خواه رفته رفته ساختارهای قدیمی و سنتی رو به ویرانی نهاد و جای خود را به ساخت وسازهای نو میدهند و از آنجاییکه خشت خشت هر بنایی که به دست نیاکانمان ساخته شده اند خاطره و یا خاطرهایی را در خود جا داده اند. با این وجود با محو و جایگزینی بناها خاطرات نیز به مرور زمان از بین میرود

مطلب مهمتر برای من و سایر ری آبادی های عزیز اینکه فراموش نکنیم به کجا تعلق داریم و همیشه به خود گفته ام خوشحالم از اینکه روستایی زاده ام.

عزیزانم ما (ری آبادی ها) نسبت به وطن خود سرزمین آباء و اجدادی خود دینی به گردن خویش داریم که باید ادا کنیم .اگر بزرگترهایمان ،پدرانمان جلای وطن نمودند نه از سر بی مهری وبی علاقه ای به وطن، بلکه برای امرار معاش و طی کردن مراحل پیشرفت وترقی در زندگی برای فرزندان خود (من) بوده است . اما امروز که توانمند شدیم باید دینی که به گردن خویش نسبت به وطن داریم را  ادا کنیم و نگذاریم سرزمین مادریمان رو به ویرانی گذارد.

اسامی مدیران و همکاران سایت ری آباد عبارت است از :

آرش نادعلی

همکاران سایت

نویسنده و شاعر : علی اکبر عبادی

عکاس : حسین نادعلی

عکاس : حسین محمد زاده

عکاس : محمد نادعلی

عکاس : روح الله میرزایی

————————-

دوستان و مشوقان عزیزی هم در این امر ما را یاری کرده اند که در آینده حضور پر رنگتری خواهند داشت

خانم ا.نوروزی

مهدی عبادی

ابولفضل میرزایی

به طور حتم  بدلیل وقفه ای طولانی در راه اندازی مجدد سایت بدلایل مشغله کاری زیاد احتمال وجود مشکلات و اشتباهاتی در این مجموعه هست که این خود دلیلی محکم است که  همیشه نیاز به همراهی و نظرات و شما عزیزان میباشد.

و در انتها از همکاری دوستان عزیز مجازی که  در راه آماده سازی این مجموعه (طراحی قالب,نصب و نکات فنی ورد پرس) به بنده بدون داشتن هیچ گونه چشم داشتی کمک های شایانی کرده اند سپاس گزارم :

مجی جون که زحمت ظراحی پایه ای قالب رو داشته

علی پارسا عزیز که با فروتنی جواب سوال های منو میداد

آقا صادق جم و همسر گرامی ایشون پرشین سوبر و جناب فتحی عزیز


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Balatarin Donbaleh Mohandes Cloob Bookmark and Share